Вівторок, 15 березня 2016
Email
Make My Homepage
RSS
Register
раскрутка сайта
joomla templates

Про місто

Стратегія розвитку

Доступ до інформації

ЦНАП

Тарифи

Антикорупційна політика

Державні закупівлі

Звернення громадян

Офіс реформ

Регуляторна політика

Громадянське суспільство

Вакансії

Соціальні центри

ЗМІ


Організаційно - контрольний відділ

Назва відділу: Організаційно-контрольний відділ виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Адреса відділу: вул. Острозького, 41, м. Старокостянтинів, Хмельницької обл.

Тел. З-11-36

Ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Завідувач відділу – Гилюк Анжеліка Володимирівна

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, нормативно-правовими актами Президента і Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та Положенням про організаційно-контрольний відділ.

Основний перелік робіт в  організаційно – контрольному відділі виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради :
- підготовка звіту про роботу виконавчих органів ради
Звіт виноситься на розгляд сесії міської ради та ознайомлення перед громадою міста щорічно. Для його підготовки опрацьовуються, узагальнюються звіти структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Готується щорічно.
- підготовка звіту про виконання делегованих повноважень у відповідності із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Звіт готується і подається до ОДА.. При виконанні роботи використовується Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (в частині делегованих повноважень) та законодавчі акти усіх виконавців статей закону. Готується звіт 2 рази на рік по півріччях (до 10-го числа наступного місяці другого півріччя).
- здійснення перевірок про виконання делегованих повноважень виконавчими органами міської ради
Результати перевірок (при необхідності) розглядаються на засіданні виконавчого комітету міської ради. Перевірки проводяться згідно графіку, затвердженого керуючим справами В. Янзюк. Черговість – щомісячно. У разі допущення недоліків – встановлюються терміни для їх усунення.
- підготовка звіту про організаційно - кадрову роботу в виконавчому комітеті міської ради, соціально-економічний, культурний розвиток та суспільно-політичну ситуацію у місті
Звіт подається до ОДА. При виконанні роботи опрацьовуються звіти структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Звіт готується щоквартально.
- підготовка паспортів міста
Паспорти подаються (за різними формами) до ОДА, ОР. Для їх оформлення використовуються інформації від структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Паспорти подаються щорічно.
- підготовка проекту плану роботи виконавчого комітету міської ради
В кінці поточного року проект річного плану роботи виконавчого комітету міської ради подається на розгляд та затвердження виконавчим комітетом міської ради
Проекти квартальних планів роботи виконкому подаються на розгляд та затвердження виконавчим комітетом міської ради щоквартально. Для їх підготовки необхідні пропозиції від структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, установ, підрозділів, організацій міста, законодавчі акти тощо.
- підготовка проектів рішень сесії міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, що віднесені до компетенції відділу
Готуються по мірі необхідності. Розпорядження міського голови по контролю-щомісячно.
- здійснення інформаційного забезпечення ХОДА, ХОР про діяльність міської ради та її виконавчого комітету
Інформування – постійне (усно і письмово). На виконання листів готуються відповідні документи.
- Підготовка щоквартального плану організаційно-масових заходів, які проводяться на території міста
План передається для всіх виконавців щоквартально. Готується на підставі плану роботи виконавчого комітету міської ради та пропозицій від структурних підрозділів.
- організація проведення громадських слухань на території міста
Проведення необхідної роботи по мірі необхідності. Використовується Положення про громадські слухання, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».
- здійснення підготовки нагородних матеріалів щодо відзначення державними нагородами України та нагородних матеріалів місцевого та обласного рівня
Підготовка матеріалів – по мірі необхідності. Нагородження проводяться за поданнями від підприємств, установ, організацій міста, виконавчого комітету міської ради тощо. Відзнаки Президента України – згідно Указів Президента України. Оформляються протоколи вручення нагород.
-    здійснення підготовки нагородних матеріалів щодо присвоєння  звання «Почесний громадянин м.Старокостянтинів»
Нагородження проводяться відповідно до Положення  на підставі подання від підприємств, установ, організацій міста, виконавчого комітету міської ради тощо.
- здійснення підготовки нагородних матеріалів щодо нагородження подякою та грамотою виконавчого комітету  Старокостянтинівської міської ради
Нагородження проводяться відповідно до Положення  на підставі подання від підприємств, установ, організацій міста, виконавчого комітету міської ради тощо.
- участь у підготовці та проведенні на території міста виборів депутатів місцевих рад, міського голови, народних депутатів України Президента України, Всеукраїнських референдумів
По закінченні каденцій. Здійснює організаційне і інформаційне забезпечення.
- контроль за виконаннями внутрішніх розпорядчих документів
Інформація подається міському голові, заступникам міського голови. Постійно. Використовується «Положення про організацію та ведення контролю».
- здійснення перевірок щодо виконання внутрішніх розпорядчих документів
Згідно окремо затверджених щоквартальних графіків перевірок структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
- підготовка звіту про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради
Щоквартально подається на розгляд виконавчого комітету міської ради.
- організація та проведення урочистих заходів до державних і професійних свят
Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради. Підготовка проведення урочистої частини, нагородження (при потребі), організація проведення заходу згідно розпорядчих документів.
- підготовка звітів по контрольних документах
Готується щоквартально. На підставі документів переданих на контроль в організаційно-контрольний відділ.
- підготовка щотижневої інформації на ХОДА по прогнозованим заходам виконавчого комітету міської ради (щосереди до 11.00 год) та звіту про їх виконання ( щоп»ятниці до 10.00 год).

Перелік документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Посадова інструкція головного спеціаліста організаційно – контрольного відділу виконавчого комітету міської ради 

Про затвердження Положення про відзнаки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

 

бесплатные шаблоны joomla тут
Copyright © 2016. Старокостянтинів.