2021/11/30
Register
раскрутка сайта
joomla templates

Про місто

Стратегія розвитку

Регуляторна політика

Дозвільний центр

Громадянське суспільство

Вакансії

Доступ до інформації

Комітет з реформ

Соціальні центри

ЗМІ

Державні закупівлі

ЦНАП

Антикорупційна політика

Звернення громадян

Інвестуємо в місто

Тарифи


Довідкова інформація

Дозвільний центр Старокостянтинівської міської ради відновлює прийом пакетів документів на видачу Державним управлінням охорони навколишнього середовища в Хмельницькій області дозволів на спеціальне водокористування

3 січня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 19.11.2012 року № 1203 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. № 321”, де згідно п.4 до 17 травня 2013 р. (включно) видача дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення та погодження дозволів на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів місцевого значення здійснюються територіальними органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища (Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області)

 

Новостворене Головне управління Держсанепідемслужби у Хмельницькій області розпочинає видачу документів дозвільного характеру

З 04.01.2013 року дозвільним центром Старокостянтинівськоїї міської ради розпочато прийом пакетів документів на видачу Головним управлінням Держсанепідемслужби у Хмельницькій області документів дозвільного характеру:

 

Затверджено Типові правила розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 року №1135 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів" встановлено, що відстань між опорами рекламних засобів, що розміщуються вздовж автомобільних доріг загального користування, визначається з додержанням вимог техніки безпеки, але не може бути менша ніж 100 метрів.

Також забороняється: у процесі видачі дозволів - проведення конкурсів, за видачу дозволів – справляння плати, під час видачі дозволу – втручання у форму та зміст реклами.

 

Санепідстанції ліквідовуються

Згідно з наказом МОЗ України від 21.09.2019 р. №176-о «Про ліквідацію бюджетних установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я Украйни» санепідстанції будуть ліквідовані.

У зв’язку з вищезазначеним дозвільним центром тимчасово припиняється прийом заяв суб’єктів господарювання для отримання документів дозвільного характеру, що надаються до Державного закладу «Хмельницька міська санепідстанція» та Державного закладу «Хмельницька обласна санепідстанція». Прийом заяв буде відновлено в  2013 році.

бесплатные шаблоны joomla тут
Copyright © 2021. Старокостянтинів.