Вівторок, 15 березня 2016
Email
Make My Homepage
RSS
Register
раскрутка сайта
joomla templates

Про місто

Стратегія розвитку

Доступ до інформації

ЦНАП

Тарифи

Антикорупційна політика

Державні закупівлі

Звернення громадян

Офіс реформ

Регуляторна політика

Громадянське суспільство

Вакансії

Соціальні центри

ЗМІ


Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3460-17 для доступу громадян до безоплатної первинної правової допомоги виконавчим комітетом міської ради у 2011 році створена громадська приймальня при виконавчому комітеті міської ради з надання безоплатної первинної правової допомоги. Організовує свою роботу громадська приймальня відповідно до Порядку роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21.09.2011 № 3047/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.09.2011 за № 1114/19852 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1114-11.
Громадська приймальня забезпечена необхідним приміщенням, має достатнє матеріально-технічне та методичне забезпечення (збірники з різних галузей законодавства,  методичні посібники, друковані видання юридичного спрямування, зразки процесуальних документів), обладнана комп’ютерною технікою, мережею Інтернет. Громадська приймальня забезпечена достатньою нормативно-правовою базою, необхідною для ефективної роботи по наданню кваліфікованої допомоги громадянам. Зазначену нормативно-правову базу становлять такі періодичні видання, як  «Офіційний вісник», «Систематичне зібрання чинного законодавства України», «Урядовий кур’єр». В листопаді 2014 року оновлена підбірка кодексів (ЦК, СК, ЖК, КЗпП, ЗК, КАС, ЦПК, КУпАП).
Для належного роботи Приймальні зроблено наступне:    
- відповідно до затверджених графіків до роботи в громадській приймальні залучаються працівники усіх структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, у тому числі спеціалісти управління соціального захисту населення, Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, юристи комунальних підприємств та інших служб. Спеціалісти надають консультації і роз’яснення з будь-яких правових питань, не обмежуючись лише тією сферою діючого законодавства, з якої спеціалізуються.;
- пропозиції, що надходять від громадян, враховуються під час оцінки виконання посадовими особами  обов’язків та якості надання правової допомоги;
- розроблено Книгу скарг та пропозицій для відслідковування надання правової допомоги удосконалення роботи посадових осіб, що надають консультації.
В громадській приймальні протягом другого півріччя 2014 року надано 22 консультації громадянам.
Громадяни, які звертаються до громадської приймальні, обліковуються в Журналі реєстрації звернень громадян до правової громадської приймальні.
Крім того, для вирішення порушених питань працівники приймальні тісно співпрацюють з органами виконавчої влади, правоохоронними та судовими органами. У разі, коли для вирішення певного питання необхідна допомога цих органів, громадянин, що звернувся за консультацією, направляється до органу, до компетенції якого входить вирішення порушеного питання.
Найактуальнішими питаннями, з якими зверталися громадяни до громадської приймальні протягом другого півріччя 2014 року були: про прийняття та умови відкриття спадщини; укладення договорів купівлі-продажу; стягнення аліментів на утримання дитини; права та обов’язки сторін у виконавчому провадженні; порядок прийняття, переведення та звільнення з роботи; порядок зарахування трудової діяльності до страхового стажу, порядок призначення і виплати пенсій; порядок надання статусу учасника війни; тощо. Водночас надходили питання про порядок поновлення втраченого посвідчення, першочергове надання житлових приміщень та інше.

У зв’язку  із змінами громадська приймальня здійснює свою діяльність за адресою вул. Острозького, 41 в приміщенні виконавчого комітету міської ради безпосередньо в юридично – житловому відділі.
Приймальня працює понеділок з 13-00 до 17-00.
середа з 08.00 до 12.00.
пятниця з 08.00 до 12.00.
Консультації громадянам надаються також і в телефонному режимі     (3-25-23) – юридично – житловий відділ виконавчого комітету міської ради.
Звернення для отримання юридичних консультацій можна надсилати на поштову адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

бесплатные шаблоны joomla тут
Copyright © 2016. Старокостянтинів.