Вівторок, 15 березня 2016
Email
Make My Homepage
RSS
Register
раскрутка сайта
joomla templates

Про місто

Стратегія розвитку

Доступ до інформації

ЦНАП

Тарифи

Антикорупційна політика

Державні закупівлі

Звернення громадян

Офіс реформ

Регуляторна політика

Громадянське суспільство

Вакансії

Соціальні центри

ЗМІ


Проекти рішень міської ради

Проекти рішень міської ради (10)

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

  сесії міської ради

 

Про виконання Програми

соціально-економічного розвитку

 м.Старокостянтинів на 2015 рік

 

Заслухавши звіт заступника начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради Овчар С.В.,  про виконання Програми соціально- економічного розвитку м. Старокостянтинів на  2015 рік,  керуючись ст. 26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська  рада                           

 

                                                       вирішила:

 

Звіт  заступника начальника управління економіки виконавчого комітету міської ради Овчар С.В.  про виконання Програми соціально-економічного розвитку  м. Старокостянтинів на 2015 рік  взяти до відома.

Міський голова                                                                               М.Мельничук

 

Проект рішення

 

від _____________ 2016 р.                                                                               № _______

                                                        м. Старокостянтинів

 

Про хід виконання

Програми розвитку туризму

в м. Старокостянтинові

на 2010-2015 рр.

 

         Заслухавши інформацію завідувача відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради Муляра В.І. про хід виконання Програми розвитку туризму в м. Старокостянтинові на 2010-2015 рр. та керуючись п.1 ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                      вирішила:

Інформацію завідувача відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету міської ради Муляра В.І. про хід виконання Програми розвитку туризму в м. Старокостянтинові на 2010-2015 рр. взяти до відома.

 

 

Міський голова                                                                             М. Мельничук

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ
5 сесії міської ради
від __ березня 2016 р.     №
м.Старокостянтинів

 Про затвердження положення про відділ
ведення Державного реєстру виборців
виконавчого комітету міської ради

 

На виконання Закону України від 22.02.2007 №698-V «Про державний реєстр виборців», відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 26 лютого 2016 року № 58 «Питання діяльності органу (відділу) ведення Державного реєстру виборців та регіонального органу (відділу) адміністрування Державного реєстру виборців», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1.Затвердити положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради згідно додатку.
2. Рішення міської ради 14.12.2007 №10 «Про затвердження положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради» визнати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова                                                                         М.Мельничук

Проект рішення

 

 

Про умови оплати праці

міського голови, першому заступнику міського голови,

секретаря міської ради,

заступників міського голови,

керуючого справами виконавчого комітету

      

 

               Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268

«Про упорядкування структури та умов оплати праці апарату органів виконавчої влади,органів прокуратури, судів та інших органів», від 15.06.1994 року № 414 «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», керуючись ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

 

вирішила:

 

  1.  Встановити міському голові, першому заступнику міського голови,

секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючого справами виконавчого комітету наступні надбавки та доплати:

1.1.доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі

залежно від присвоєння рангу;

1.2.надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на

одержання такої надбавки;

1.3.надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці

в разі наявності допуску та доступу до державної таємниці в розмірі залежно від ступеня секретності.

  1. Встановити міському голові надбавку за високі досягнення у праці або

виконання особливо важливої роботи у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

  1. Встановити секретарю міської ради, першому заступнику міського голови,

заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

  1. Здійснювати преміювання міського голови, першого заступника міського

голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого комітету міської ради. Надати право міському голові зменшувати розмір премії секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в разі погіршення якості їх роботи.

5.   Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-

побутових питань, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

6.  Встановити, що всі зазначені виплати здійснюються в межах встановленого

фонду оплати праці на підставі розпоряджень міського голови. В разі недостатності коштів на оплату праці надати право міському голові зменшувати або призупиняти виплати, передбачені пунктами 2-5 цього рішення.

 

 

Міський голова                                                               М.Мельничук

 

 

Проект

 

Рішення

 

 

 

__” березня 2016 року №______

 

 

 

 

Про виконання міської комплексної

програми соціального захисту населення

на 2011-2015 роки

 

  

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Шабельник Н.І. “Про виконання міської комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки” та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 вирішила:

Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Шабельник Н.І. “Про виконання міської комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки” взяти до відома.

  

 

Міський голова М.Мельничук 

Проект рішення

сесії міської ради

 

від ___________ 2016 р.                                                                                                                №

м.Старокостянтинів

 

Про розгляд заяв на надання пільг зі

сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки,

на території м.Старокостянтинова

 

 

Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, враховуючи результати господарської діяльності, фінансовий стан, місце розташування майна, ефективність його використання відповідно до Закону України від 28.12.2014 року №71 - VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», п. 266.4.2 ст.266 Податкового кодексу України, пп. 4.2 п. 4 Положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

вирішила:

 

1. Встановити пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік по об’єктах нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, а саме:

1.1. Публічне Акціонерне Товариство «Старокостянтинівське «Міжрайпостач» (код ЄДРПОУ 00908410) на нежитлову нерухомість площею 3215 кв. м. по вул. Кривоноса 14, а саме: будівля складу №5 блок 11 площею 597,6 кв. м.; будівля складу № 3 бокс 5 площею 354,5 кв. м.; будівля складу №6 блок 7 площею 128,3 кв. м.; вагова блок 2 площею 83,4 кв. м.; будівля майстерні блок 8 площею 1135,7 кв. м.; будівля котельні блок 9 площею 64,6 кв. м.; будівля складу №4 блок 6 площею 142,4 кв. м.; адміністративний будинок площею 219,5 кв. м.; будівля складу №7 блок 13 площею 489,0 кв. м.

1.2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Строймайстер» (код ЄДРПОУ 36389754) на нежитлову нерухомість площею 10499,9 кв. м., а саме: адміністративно – побутовий комплекс по вул. І. Франка 20.

1.3. Приватне підприємство «Базис – КВ1» (код ЄДРПОУ 22772987) на нежитлову нерухомість площею 448,3 кв. м., а саме будівля контори по вул. Горького 2.

1.4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ікопоть» (код ЄДРПОУ 14146827) на нежитлову нерухомість площею 177,8 кв. м., а саме майновий комплекс по вул. Грушевського 59.

1.5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма побутового обслуговування «Силует» (код ЄДРПОУ 21328590) на нежитлову нерухомість площею 354,9 кв. м., а саме: приміщення товариства послуг по вул. Миру 12.

1.6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Міронекс» (код ЄДРПОУ 38807122)  на нежитлову нерухомість 444,9 кв. м. по вул. Острозького 10, а саме: підвал площею 314,6 кв. м., приміщення гаража площею 94,1 кв. м., приміщення з окремим входом (номери кімнат 113-116) площею 36,2 кв. м.

2. Встановити пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік по об’єктах нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, а саме:

2.1. Савчук Галина Леонідівна (прожив. по вул. Гастелло 4) на нежитлову нерухомість площею 3150,3 кв. м., а саме: нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 1 площею 1382,3 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 3 загальною площею 816,6 кв. м.; нежитлова будівля – свинарник по вул. Чкалова 32 блок 4 загальною площею 951,4 кв. м.

2.2. Козак Валентина Василівна (прожив. по вул. Чкалова 32 блок 8 кв. 1) на нежитлову нерухомість загальною площею 2156,7 кв. м., а саме: нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 6 загальною площею 813,7 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 7 загальною площею 970,8 кв. м.; нежитлова будівля по вул. Чкалова 32 блок 8 загальною площею 372,2 кв. м.

 

 

 

Міський голова                                                            М.Мельничук

Проект рішення

сесії міської ради

 

від ______________ 2016 р.                                                                                                                      №

 

м.Старокостянтинів

 

Про затвердження плану підготовки

проектів регуляторних актів на 2016 рік

 

На виконання Законів України «Податковий кодекс України», « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

вирішила:

 

  1. Затвердити план підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік (згідно додатку).
  2. Дане рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

 

 

 

Міський голова                                                            М.Мельничук

                                                                                                                              Проект

 

 

Рішення

 

«__» ______ 2015 року ___

м. Старокостянтинів

 

 

Про виконання міської програми подолання та запобігання бідності до 2015 року

 

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Шабельник Н.І. «Про виконання міської програми подолання та запобігання бідності до 2015 року» та керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 вирішила

 Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Шабельник Н.І. «Про виконання міської програми подолання та запобігання бідності до 2015 року» взяти до відома

 

 

Міський голова                                                        М.Мельничук

 

 

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

_ 2016 року № ________

 

Керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4, ч. 2 ст. 12 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, ст.ст. 8, 20, 21, 22 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Наше місто» (КП редакції газети «Наше місто» стосовно способу реформування від 4 лютого 2016 року, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації – газети «Наше місто» та редакції – Комунальне підприємство редакції «Наше місто» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Надіслати це рішення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об'єктів реформування, та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України) та трудовому колективу редакції.

3. Укласти угоду (договір) про зміну засновника та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією після її перетворення відповідно до вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” та вимог цивільного законодавства України у суб'єкт господарювання.

4. Виконання функцій комісії з перетворення редакції - Комунальне підприємство редакція газети «Наше місто» покласти на головного редактора Сапчук І.В. Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2017 року.
5. Головному редактору редакції – комунального підприємства редакції газети «Наше місто» Сапчук І.В.
5.1. Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог чинного законодавства України.
5.2. У встановлений термін з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом її перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.
Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.
5.3. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні".
5.4. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою: 31100, м. Старокостянтинів, Миру, ½ строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.
5.5. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації – газеті «Наше місто».
5.6. Подати на затвердження чергової сесії міської ради пропозиції для виконання зобов'язань щодо сплатити заборгованості редакції із податків та обов'язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов'язань редакції відповідно до законодавства.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Степанишина О.Д.
7. Опублікувати це рішення у місячний строк з дня його прийняття у газеті «Наше місто»

 

Міський голова Мельничук М.С.

бесплатные шаблоны joomla тут
Copyright © 2016. Старокостянтинів.