Шановні відвідувачі сайту, дякуємо що до нас завітали!

У нас ви отримаєте інформацію про роботу відділу культури та його структурних підрозділів. Будете проінформовані про події в галузі культури м.Старокостянтинова.

Наша адреса: вул.К.Косинського, 18, м. Старокостянтинів, Хмельницька область, 31100, тел/факс 3-25-02, 3-13-83, Написати листа: E-mail: stkkulture@ukr.net

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. Тож 20 травня 2016 року в м.Старокостянтинові відзначили День Європи. На захід завітало чимало мешканців міста, що насолоджувались безмежним світом європейської музики, адже він охоплює різні епохи історії, різні верстви суспільства, різноманітні, дуже несхожі один на одного національні традиції.

У святі брали участь творчі колективи міста муніципальний духовий оркестр, художній керівник і диригент Василь Муляр, клуб спортивно-бального танцю «Твіст», керівник Сергій Журавський, студія арабського танцю «Джаміла» керівник Азра Тагієва, вокалісти Вадим Маєвський, Ліза Вознюк, Юрій Вилавський та Надія Лисичина.